mlynSR
miesto, kde sme doma...

Čo ponúkame

     mlynSR by mohol byť ideálnym sídlom firmy, alebo firiem, kancelárskymi priestormi, resp. veľmi slušným ubytovaním pre vybrané skupiny zamestnancov firiem.

 

Ponúkame veľký dom, v pokojnom prostredí, v ktorom sú dva samostatné byty .

Jeden 3-izbový + čisto nová vybavená kuchyňa + kúpeľňa. 

Druhý byt je 4-izbový, rovnako s novou a zariadenou kúpeľňou a kuchyňou.

Alebo máme veľkorysé riešenie a z priestoru sa dá okamžite elegantne spraviť odomknutím jednych dverí veľký 7- izbový dom s plnou výbavou, teda 7 miestností + 2 plne vybavené kuchyne + 2 vkusne zariadené kúpeľne.

V kuchyniach sú chladničky, indukčné sporáky + rúra, mikrovlnné rúry, umývačky riadu.

 

Oba byty majú samostatný vchod a zároveň je každý z bytov samostatne pripojený na plyn, vodu, elektriku. Každý byt má samostatný ohrev vody, samostatné kúrenie, samozrejmosťou je osobitné meranie vody, plynu, elektriky zvlášť pre každý byt.

 

Ďalšie plus je, že súčasťou pozemku  je aj veľké a ohradené parkovisko.

Samozrejmosťou je optický internet  a aj Wi-Fi v celom dome a okolí.

Na výsadbu dvora a celého areálu nám dohliadal záhradný architekt – Ing.

Celý areál je ohradený, bez možnosti prístupu cudzích ľudí .

 

Voľnočasové  aktivity je možné okrem pekného, vysadeného a  bezprostredného  okolia domu, tráviť v nádhernom parku pri Topoľčianskom zámku, ďalej v Národnom žrebčíne, či v  múzeum chovu koní v Topoľčiankach, na  kolobežkách z hradu Hrušov, resp. na samotnom hrade Hrušov, pri súkromnom rybníku Žikava,  v arboréte v Tesárskych Mlyňanoch,  v Pstruhovom raji v Topoľčiankach, či v zubrej zvernici, v Benediktínskom kláštore alebo na hrade Gýmeš. Tieto atrakcie a ešte mnoho iných sa nachádzajú v cca  10 km vzdialenosti od nášho areálu.